Faac Otomatik Kapı Motoru

FAAC otomatik kapılar sayesinde önceliğinize bağlı olarak hız, konfor, güvenlik ihtiyaçlarınıza göre en doğru sistemi seçebilirsiniz.  FAAC otomatik kapıların kontrol ünitelerinin tüm Access geçiş sistemlerine uyumlu olması nedeniyle herhangi bir geçiş sistemi ile otomatik kapılarınızı kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Faac otomatik kapı sistemlerinde her ( tabela ) ürün grubunun kendisine ait ayrı aksesuarları bulunmaktadır .FAAC otomatik kapı set ürünleri içerisinde motorlar, ana kontrol kartları, uyarı flaşör lambaları, Standart  emniyet fotoselleri,  her üründe 70 adet kumanda hafızalı harici veya entegre kumanda alıcı kartı ve 2 ‘şer adet  FAAC   uzaktan kumanda bulunmaktadır.  Siz otomatik kapınızı ister set içerisinde ki FAAC uzaktan kumandalar ile ister buton sistemi ile ister plaka tanıma sistemi, ister HGS geçiş sistemi,ister  OGS geçiş  sistemi,  ister akıllı anahtar uygulaması ile cep telefonlarınızdan Bluetooth sistemi ile  çalışan akıllı anahtar uygulaması çalıştırabilirsiniz.

Yanakayar kapılarda genellikle ray üzerinde kayan tek bir kanat mevcuttur. Bu tip girişlerde, açma kapama sürecinde kapının kayabilmesi için uzun ve dar bir boşluğa ihtiyaç vardır. Bu kapılar; geniş girişler, yokuşlara yerleştirilmiş girişler, ya da dairesel kapıların açılması için yeterli alan bulunmayan durumlarda en ideal korumadırlar.

İdeal sistem seçilmek istendiğinde ağırlık ve kapı uzunluğu dikkate alınmalıdır.

Faac Otomatik Kapı Motoru

Bu sistemler, kapama sürecinde maksimum güvenliği sağlamak için yumuşak başlama ve bitiş fonksiyonu ile donatılmıştır, engel tespit fonksiyonu, kapı hareketinin bloke olması durumunda insan ve nesnelere gelebilecek zararı önlemek için, hareketi durdurur ve tersine çevirir.

71 / 100

Main Menu