Genius Otomatik Kapı Motoru

Genius otomatik kapı motoru , genius otomatik kapı fiyatları , genius kapı motoru fiyatları , genius otomatik kapı motor tamiri , en uygun fiyatlarla genius otomatik kapı motorları

Gömme 90 derece özelliği bulunan kapı motorları, tavana açılma özelliğine sahip olan kapı motorları ile endüstriyel seksiyonel kapı motorları da dahil olmak üzere çok geniş bir yelpazede ürün üretme kabiliyetine sahip olan Genius, mafsal kollu dairesel açılan kanatlı kapı motorları dahi üretebilme yeteneğine sahiptir. Bütün bu ürünlerin birbirinden farklı özellikleri bulunduğundan ötürü, Genius motor fiyatları çok fazla değişkenlik göstermektedir. Yine fabrika sürgülü kapı sistemlerinin motorları ve otomatik özelliğe sahip kapı sistemlerinde de etkili bir şekilde kullanım özelliği bulunan motorların üretimini sağlayan firma, çok farklı özellikleri içeriğinde barındıran ürünleri üretmektedir. Bunun yanı sıra üretimini gerçekleştirdiği ürünlerin her türlü yedek parça ( kartal tabelacı ) teminini sağlama konusunda da Genius oldukça iddialıdır.

Genius Otomatik Kapı, hızla gelişen teknolojik gelişmeler doğrultusunda sürekli gelişen, hızlı, akıcı ve verimli çözümler sunmaktadır. Yapılan araştırma, geliştirme ve yenilenme faaliyetleri sonucunda kaliteli ve modern bir görünüm ile üretilen Genius Otomatik Kapı, kullanım yerlerine ve müşterilerin isteklerine göre oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

1. Mlird c 500 Kg
2. Mlird c 800 kg
3. Falcon 500 kg
4. Falcon 800 kg
5. Falcon 1400 kg
6. Blizzart 600 kg
7. Blizzart 800 kg
8. G Bat Flash Kit 300
9. G Bat Flash Kit 400

Genius Mlord Serisi İçerisindeki Rediktör Dişli sinin metal malzemeden Yapıldığı için biraz sesli çalışır fakat ömür olarak daha uzun Ömürlüdür.
Elektronik Kartı da oldukça sağlam ve kısa Derelerde kendini mümkün Oldukça korumaya alabilen bir kart donanım Sistemi vardır. Genius Bahçe Kapısı Motoru Gerek kanatlı Kapıları Olsun gerek Yana kayar Kapı Morotları Olsun oldukça kuvvetli motorlar dır ve Tork ayarı vardır sargı bakımından güçlü meteryeller kullanılmıştır.

69 / 100

Main Menu