Otomatik Kapı Motorları

Otomatik kapı geçiş alanına girer girmez hassas sensörüyle sizi algılar ve otomatik olarak kendiliğinden açılır. Fotosel Algılama Sistemi, ışığa karşı duyarlı dirençlerden oluşan özel bir sistemdir. Dirençler ışık hareketini insan gözüne benzeyen bir yöntemle algılama yeteneğine sahiptir.

Firmamızda bulunan otomatik kapı motorları ;

Nice Otomatik Kapı Motorları

Nice otomatik kapı alanında hem yana kayar kapı motoru hem de dairesel kapı motoru ürünleri ile iki türde kapılara otomasyon sağlamasının yanı sıra, en düşük kilogramlardan en yüksek kilogramlara kadar birçok kapı tipi ve türünü destekleyen ürünler sağlamaktadır. Nice otomatik kapı motoru alanında geniş ürün yelpazesi, uzun ömürlü ve kaliteli ürünleri ile en çok tercih edilen firmaların başında geliyor diyebiliriz.

BFT Otomatik Kapı Motorları

Ürünleri tasarım, ergonomi, dayanıklılık gibi birçok yönden en iyi kalitede konumlandırılmıştır ve bu kaliteyi en rekabetçi fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır. Otomatik kapı motoru ürünlerinden, akıllı ev sistemlerine kadar birçok ürün kategorisinde seçenek sunan BFT, müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına her gün montaj, satış ağını ve ürün yelpazesini geliştirmektedir.

63 / 100

Main Menu