Somfy Otomatik Kapı Motoru

Akıllı bahçe kapıları

Motorlu bahçe kapıları; evinize giriş ve çıkışlarınızın daha kolay ve rahat olması için ilk adımdır.Bir akıllı ev sistemiyle de entegre ederek, daha konforlu ve güvenli hale getirebilirsiniz.

Aracınızla evinize yaklaştığınızda akıllı telefonunuza bir dokunuşla veya sesli komut ile bahçe kapınız açılmaya başlar. Böylece vakit kaybetmeden ve araçtan inmeden kapınız açılmış olur.

Özellikle sıcak ya da güneşli günlerde aracınızdan inmenize gerek kalmadan otoparkınıza girmenin konforunu da yaşarsınız.

Somfy Otomatik Kapı Motoru

Siz evde yokken bir yakınınız için bahçe kapısını açmanız mı gerekiyor?

Akıllı telefonunuzla rahatlıkla kapıyı açıp kapatabilirsiniz.

Ya da beklediğiniz bir kargo mu geldi? Paketi içeri bırakabilmeleri için kargo çalışanlarına bahçe kapısını evde olmasanız bile açabilirsiniz.

Somfy motorlu bahçe kapıları, manuel olarak açılıp kapatılan kapılara kıyasla daha iyi güvenlik sağlar. Kapınızın düzgün bir şekilde kapandığından emin olursunuz.

Aile fertleri sizden sonra mı evden ayrılıyor? Evin güvende olduğundan emin olmak için kameranızdan bahçe kapısının kapalı ( tabela ) olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Gerekirse akıllı telefonunuzdan kapıyı kolayca kapatabilirsiniz. Böylece aklınız evde kalmaz.

Bahçe ve garaj kapısı otomasyonu çözümlerimiz

Garaj kapıları, bahçe kapıları, bariyerler… tüm faydalarından sonuna kadar yararlanabilmeniz için giriş sistemlerinde motorlu ve akıllı çözümler sunuyoruz.

77 / 100

Main Menu