Yana Kayar Kapı Tamiri

yana kayar kapı tamiri

yana kayar kapı tamiri

Dairesel ve yana açılır bahçe kapıları için otomatik açma ve kapama. Birbirleriyle uyumlu  garaj kapısı ve bahçe kapısı motorlarının her ikisini tek kumanda ile çalıştırabilirsiniz. Firmamız kurulduğu yıldan itibaren sektörde en büyük gelişimi göstermek için yeniliklerine hiç ara vermeyen bir şirket olmayı amaçlamıştır. İçeriğinde bulunan bariyer, fotoselli kapı, seksiyonel kapı, kepenk, sürgülü kapı, dairesel kapı sistemleri üzerine uzmanlaşmış (Spiegel Raumteiler ) ekibimizle benimsediğimiz kaliteden ödün vermeden teknolojinin en güncel halini benimseyerek sektörde istikrarlı ilerleyişimize devam ediyoruz. İstanbul Anadolu yakasında konumlanmış olup,özellikle İstanbul ilimiz olmak üzere siz değerli müşterilerimize daha rahat ve güvenli girişler sağlamayı amaç edinmiş uzmanlaşmış ekibimiz, motorlu teknik servis desteği ile 7 24 hizmet vermeye devam ediyor. Otomatik yana kayar bahçe kapısı servis hizmeti: sürgülü garaj kapısı servisi  ve bahçe kapısı servisi olarak da bilinen Otomatik yana kayar bahçe kapısı servis hizmetimiz motor arızası flaşör arızası dişli arızası fotosel arızası ya da tekerlek ya da demir kapıya araç çarpması şeklinde olabilir.

yana kayar kapı tamiri

Yana Kayar Kapı Tamiri

24 saat servis hizmeti vermekteyiz. Saat kaç olursa olsun her türlü Otomatik yana kayar bahçe kapısı tamir ve Otomatik yana kayar bahçe kapısı servisi için bizi arayabilirsiniz.

Yana Kayar Kapı Tamiri

Yana kayar kapı sistemleri giriş çıkışlar yapılırken uzaktan kumandalı olarak kullanılan bir motor ile beklentilerin üzerinde konforlu ve hizmet vermektedir. Yana kayar kapı ray ve transmisyon mili üzerinde güç uygulaması ile hareket eden demir, ahşap, alüminyum veya çelikten üretilmiş kapılardır. Demir olarak üretilmiş yana kayar kapı sistemleri ferforje kapı, çit kapı, tel kapı gibi mekanik aksamlardan meydana gelmektedir. Bu kapı sistemi hastane, site, karakol gibi mekânlarda giriş çıkış sırasında güvenliği sağlamak, araç giriş çıkışını kontrol altında tutmak için kurulan bir düzenek olmaktadır. Yana kayar kapılar tek bir kanattan meydana ( neon tabela ) gelmektedir. Kapıların hareket edebilmesi için uzun ve dar bir boşluk olması gerekir. Bu kapılar genellikle geniş girişlerde, yokuşa yerleştirilmiş olan girişte veya dairesel yapıda olan kapıların açılması için yeterli alan olmayan durumlarda kullanılmaktadır.

Yana Kayar Kapı Tamiri

Yana kayar kapı sistemleri içinde küçük kapılar için ağırlığı 300 kilograma kadar olan kapı kanatları kullanılabilir. Ağırlığı orta seviyede olan kapılar için 600 ile 1000 kilogram arasında değişen kapı kanatları kullanılabilir. Her mekânın özelliğine uygun yana kayar kapı sistemi bulunmaktadır. Hastane, sanayi,alışveriş merkezleri gibi büyük mekânları kapıların da bulunan kanatların 3500 kilograma kadar ağırlık seçenekleri ( paslanmaz baca ) bulunabilmektedir. Mekânın özelliğine göre ağırlıkta kanatlar seçmek uzun vadeli performansının artmasına yardımcı olacaktır. Bu kapılarda emniyet fotoseli, paslanmaz gövde bulunmaktadır. Yüksek frekanslarda alıcılar ve vericiler, flaşör ikaz lambaları da bulunan diğer özellikler arasındadır.

Yana Kayar Kapı Tamiri

Nice Yana Kayar Bahçe Kapısı Motorları

Nice Bahçe kapısı motorları 400 kg’den başlayarak 3500 kg’ya kadar modeller sunmaktadır. Temel modeller:

Nice Rox, Thor (Robo): Yarı yoğun kullanıma uygun 600-1500kg arası 230V

Nice Robus: Yoğun kullanıma uygun 400-1000 kg arası 24 Volt

Nice Run: Çok yoğun kullanıma uygun 1500-2500 kg arası

Nice Tub: 3500 kg ya kadar endüstriyel kullanıma uygundur.

BFT Yana Kayar Bahçe Kapısı Motorları

BFT bahçe kapısı motorları 600kg’den 3500 kg ye kadar müstakil, konut ve endüstriyel kullanıma uygun motor seçenekleri sunmaktadır.

Deimos serisi müstakil ve konutlar için 600 kg den 800 kg’ye kadar

Ares serisi yoğun kullanım için 1000-1500kg’ye kadar 24 V DC

Icaro Serisi ise 1000-2000kg arası endüstriyel kullanıma uygun motorlardır.

Somfy Yana Kayar Bahçe Kapısı Motorları

Somfy Bahçe kapısı motorları 350 kg’den 2000 kg’ye kadar kullanım imkanı sunarak akıllı ev sistemleri ve diğer otomasyon sistemleriniz ile birlikte kullanılabilmektedir. Her bahçe kapısı motoru kitinde; motor, bağlantı aparatları, manuel açma sistemi, manuel anahtar, iki kumanda, emniyet fotoseli, ikaz flaşörü, 2 adet kumanda standart olarak sunulmaktadır.

84 / 100

Main Menu